Podstawy prawa pracy i CAO

Czy wiesz, że nieznajomość prawa szkodzi? Czy chcesz wiedzieć, kiedy masz prawo do podwyżek i czy Twoje wynagrodzenie przypadkiem nie jest zbyt niskie? Czy masz prawo do zwotu kosztów dojazdu do pracy? Z nami poznasz odpowiedź na wiele więcej pytań!

Skorzystaj ze szkolenia jak najszybciej!

Motywowanie pracowników

Sukces na rynku jest niemożliwy bez zaangażowanych pracowników. Czy chcesz nauczyć się kilku wypróbowanych i sprawdzonych sposobów związanych z efektywnym wykorzystaniem potencjału swojego zespołu i dowiedzieć się co tak naprawdę najbardziej motywuje pracowników?

Skuteczny menedżer - lider zespołu

Szkolenie jest skierowane do osób które chcą poprawić swoje umiejętności przywódcze i zarządcze. Poznaj najważniejsze narzędzia służące do zarządzania ludźmi i zobacz w jaki sposób możesz je skutecznie wdrożyć.

Koordynator- organizacja i realizacja pracy. 

Podczas szkolenia zostaniecie Państwo zapoznani z metodami sprawnego i bezpiecznego poruszania się w trudnym środowisku jakim jest branża pośrednictwa pracy.

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji

Specjalista ds. rekrutacji i selekcji to kurs, który wprowadza w tajniki zawodu rekrutera w przystępny sposób. 
Podczas kursu uczestnik zdobędzie wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia diagnozy potrzeb personalnych oraz sukcesywnego przeprowadzenia niezbędnych procesów rekrutacyjno – selekcyjnych.

Marketing Online

Marketing internetowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się działów marketingu. Jak skutecznie zainstnieć na rynku? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Wszystkie narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces? Na tym kursie otrzymasz odpowiedzi na te oraz na wiele innych pytań.