top of page

Alphen aan den Rijn, sobota 17 październik 2020, godz. 9:30-16:30

Motywowanie pracowników- szkolenie w języku polskim.

Sukces na rynku jest niemożliwy bez zaangażowanych pracowników. Czy chcesz nauczyć się kilku wypróbowanych i sprawdzonych sposobów związanych z efektywnym wykorzystaniem potencjału swojego zespołu i dowiedzieć się co tak naprawdę najbardziej motywuje pracowników?

Szkolenie ma na celu przekazanie praktycznych informacji w zakresie budowania relacji służbowych, motywowaniu pracowników opartym na wiedzy odnośnie polityki firmy, obranym kierunku działania, kulturze organizacji pracy, roli lidera zespołu oraz profesjonalnej i transparentnej komunikacji. Podczas szkolenia zostaną omówione między innymi pojęcia z zakresu psychologii, motywacji, organizacji i zarządzania. Szkolenie jest skierowane do osób pełniących funkcje liderów grup, menadżerów na rożnych szczeblach kariery zawodowej. 

Szkolenie poprowadzi Marek Olearczuk, który ukończył studia o profilu Marketing i Zarzadzanie. Zdobył on 10-letnie doświadczenie na terenie Holandii w rekrutacji, selekcji i zatrudnianiu pracowników w oparciu o kryteria wynikające z profilu różnych klientów. Jest certyfikowanym menedżerem HR, który koncentruje się na rekrutacji personelu technicznego, coachingu i mentoringu.

 

Całodzienne szkolenie to koszt 150,00 euro netto + 21% BTW (181,50 euro brutto). W cenie szkolenia lunch, kawa i poczęstunek. Uczestnik otrzyma również imienny certyfikat w języku holenderskim potwierdzający udział w szkoleniu.

bottom of page