top of page

Workshop Marketing Online

 

 

Marketing internetowy jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się działów marketingu. Jak skutecznie zainstnieć na rynku? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Jak dobrać i wykorzystac narzędzia, które pomogą Ci odnieść sukces? Chcesz sam zadbac o marketing swojej firmy ale nie wiesz od czego zacząć?

 

Zapraszamy na workshop, z którego dowiesz się od czego zacząć działania, jak i gdzie znaleźć potencjalnych klientów, jak wykorzystać  reklamę i promocję w dotarciu do wymarzonych odbiorców. Poznasz najlepsze nośniki reklam i promocji, poznasz najskuteczniejsze metody wdrażania materialów promocyjnych. Omówione zostana takie portale jak Facebook, Instagram, LinkedIn i wykorzystanie ich w rozwoju własnej firmy. Pozwól zaistnieć swojej firmie i znajdź tylu klientow, ilu chcesz!

 

Workshop prowadzony jest przez Julitę Davies, specjalistkę z zakresu Marketingu, Public Relations, Brandingu, prezentacji i zarządzania komunikacją oraz promowania marki osobistej na arenie miedzynarodowej.

 

Julita jest członkiem International Society of Protocol & Etiquette Professionals (ISPEP) i członkiem Toastmasters International, obecnie pełni funkcję wiceprezesa ds. Public relations w Amsterdamie Toastmasters Club oraz byłego przewodniczącego PR & Marketing w District 59 Autumn Conference. Jest ona rownież współzałożycielka i wiceprezesem Polish Professional Women. Julita Davies od ponad 12 lat pracuje z liderami biznesu i prelegentami na wielu imprezach biznesowych. 

Jest także autorem rozprawy akademickiej o kobiecym wizerunku we współczesnych mediach oraz licznych artykułach na temat marki osobistej, wystąpień publicznych, komunikacji i etykiety biznesowej.

Po prezentacji zapraszamy na networking. Nie przegap okazji na nawiązanie nowych znajomości z ciekawymi osobami i przedsiębiorcami z różnych branż!

Bodegraven 30-11-2019 godz. 10:00-16:00

Cena: 50.00 euro (+21% BTW)  

bottom of page