top of page

Alphen aan den Rijn, sobota 10 październik 2020 r., godz. 9:30 - 16:30

 
Koordynator - organizacja i realizacja pracy.

Koordynator jest osobą odpowiedzialną za codzienne zarządzanie obowiązkami pracowników. Jest pośrednikiem pomiędzy pracodawcą a pracownikami i reprezentuje firmę w relacjach z klientami. Organizuje i nadzoruje działania, rozwiązuje problemy i motywuje pracowników. Koordynator nadzoruje prawidłowe i terminowe wypełnianie obowiązków pracowników, zapewnia prawidłowy przepływ informacji i zapewnia odpowiedni poziom realizacji powierzonych zadań.

 

Szkolenie „Koordynator - organizacja i realizacja pracy” skierowane jest zarówno do osób, które pełnią już funkcję koordynatora, jak i do wszystkich tych, którzy chcą pracować na tym stanowisku. Podczas szkolenia omawiane są różne aspekty związane z organizacją i wykonywaniem pracy koordynatora. Tematy poruszane podczas szkolenia obejmują umiejętności niezbędne do zarządzania personelem i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Omówione zostaną również takie aspekty, jak ryzyko związane z zawodem koordynatora oraz właściwa współpraca na linii koordynator-pracownik. Podczas szkolenia zostaniecie Państwo zapoznani z metodami sprawnego i bezpiecznego poruszania się w trudnym środowisku jakim jest branża pośrednictwa pracy.

 

Szkolenie poprowadzi Marek Olarczuk, który ukończył studia o profilu Marketing i Zarzadzanie. Zdobył on 10-letnie doświadczenie na terenie Holandii w rekrutacji, selekcji i zatrudnianiu pracowników w oparciu o kryteria wynikające z profilu różnych klientów. Jest certyfikowanym menedżerem HR, który koncentruje się na rekrutacji personelu technicznego, coachingu i mentoringu.

 

Całodzienne szkolenie to koszt 150,00 euro netto + 21% BTW ( 181,50 euro brutto). W cenie szkolenia lunch, kawa i poczęstunek. Uczestnik otrzyma również imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

bottom of page